Dom Wczasowy JAWOR - Rezerwacja

Alternative content

Translate to British Translate to German Translate to France Translate to Russian Translate to Italian Translate to Czech Translate to Polish


Partnerzy   

Odwiedź nas na
Pola oznaczone * powinny być wypełnione

Jedno z pól oznaczonych ** powinno być wypełnione

Imię*:
Nazwisko*:
Adres:
Termin*:
Od:
Do:
Ilość miejsc*:
Telefon**:
Fax:
E-mail**:
Uwagi:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przesyłanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, drogą elektroniczną, w tym z wykorzystaniem automatycznych systemów wywołujących, pochodzących z Domu Wczasowego „Jawor” Grupy Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” Spółka Akcyjna poprzez:
E-mail Telefon
Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Azoty Zakłady Azotowe ”Puławy” Spółka Akcyjna, z siedzibą w Puławach (24-110), Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13. Zebrane dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych w celach związanych z realizacją umowy o usługi hotelarskie oraz celu informowania o produktach i usługach. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.